Kõvaketas DELL 600GB SAS 10000rpm 2.5"
Tootekood: 7T0DW GTIN: 5711045211874
Pakkumised
166,45 € −0,35 € | |||
172,78 € −0,36 € | |||
193,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7T0DW |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 166.45 |
| Max. hind | 193.18 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib