Kõvaketas DELL 6DWVP 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 6DWVP GTIN: 5706998574619
Pakkumised
168,15 € | |||
174,52 € | |||
195,10 € | |||
199,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 6DWVP |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 168.15 |
| Max. hind | 217.20 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib