Kõvaketas DELL 7P79P 500 GB 7200 RPM 3.5" Jada ATA
Tootekood: 7P79P GTIN: 5704174227854
Pakkumised
208,80 € | |||
225,15 € | |||
229,90 € | |||
244,20 € | |||
265,55 € | |||
276,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7P79P |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | IDE/ATA |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 208.80 |
| Max. hind | 276.30 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib