Kõvaketas DELL 7YX58 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 7YX58 GTIN: 5712505644966
Pakkumised
162,40 € | |||
171,50 € | |||
178,01 € | |||
193,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7YX58 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 162.40 |
| Max. hind | 193.89 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib