Kõvaketas DELL CXKCK 500 GB 7200 RPM 2.5" Jada ATA III
Tootekood: CXKCK GTIN: 5706998853899
Eripakkumised
Pakkumised
202,80 € −0,35 € | |||
221,45 € −0,27 € | |||
224,11 € +0,61 € | |||
225,00 € −0,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CXKCK |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 202.80 |
| Max. hind | 250.10 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib