Kõvaketas DELL D1F14 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: D1F14 GTIN: 5706998527707
Eripakkumised
Pakkumised
172,50 € −0,35 € | |||
179,03 € −0,31 € | |||
190,90 €* −1,00 € | |||
190,90 €* −1,00 € | |||
199,17 € | |||
200,90 € | |||
211,61 € −0,26 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D1F14 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 172.50 |
| Max. hind | 225.10 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib