Kõvaketas DELL F439D 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: F439D GTIN: 5704174232148
Pakkumised
199,75 € | |||
207,26 € | |||
218,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F439D |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 199.75 |
| Max. hind | 218.45 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib