Kõvaketas DELL FPW68 600 GB 15000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: FPW68 GTIN: 5706998897572
Eripakkumised
Pakkumised
173,45 € −0,25 € | |||
180,00 € −0,26 € | |||
205,20 € | |||
212,70 € −0,25 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FPW68 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 173.45 |
| Max. hind | 212.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib