Kõvaketas DELL G3MWJ 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: G3MWJ GTIN: 5704174232063
Pakkumised
166,80 € | |||
173,04 € | |||
201,69 € +0,34 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G3MWJ |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 166.80 |
| Max. hind | 201.69 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib