Kõvaketas DELL G76RF 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: G76RF GTIN: 5711783207092
Eripakkumised
Pakkumised
166,40 € | |||
167,75 € +3,60 € | |||
174,06 € +3,94 € | |||
205,95 € +20,43 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G76RF |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 166.40 |
| Max. hind | 205.95 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib