Kõvaketas DELL G89MD 500 GB 7200 RPM 2.5" Jada ATA
Tootekood: G89MD GTIN: 5704174227830
Eripakkumised
Pakkumised
222,20 € | |||
241,13 € +0,83 € | |||
258,50 € −0,40 € | |||
266,70 € −0,41 € | |||
299,40 € −0,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G89MD |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | IDE/ATA |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 222.20 |
| Max. hind | 299.40 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib