Kõvaketas DELL HD 500 S3 7.2 512E 7 AQUACSLIM, C7F2G 500 GB 7200 RPM 2.5" Jada ATA III
Tootekood: C7F2G GTIN: 5712505708286
Pakkumised
177,95 € | |||
184,67 € | |||
201,69 € +0,34 € | |||
207,90 € | |||
224,11 € | |||
228,90 €* | |||
228,90 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C7F2G |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 177.95 |
| Max. hind | 258.60 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib