Kõvaketas DELL P6GJX 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: P6GJX GTIN: 5706998574718
Pakkumised
201,90 €* | |||
201,90 €* | |||
202,19 € | |||
215,87 € | |||
232,10 € | |||
239,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P6GJX |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 201.90 |
| Max. hind | 239.55 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib