Kõvaketas DELL R95FV 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: R95FV GTIN: 5711783791676
Pakkumised
180,10 € −0,35 € | |||
186,97 € −0,36 € | |||
208,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | R95FV |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 180.10 |
| Max. hind | 218.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib