Kõvaketas DELL RDKH0 300 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: RDKH0 GTIN: 5704174278917
Pakkumised
150,85 € | |||
151,09 € | |||
153,46 € | |||
172,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RDKH0 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 150.85 |
| Max. hind | 172.11 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib