Kõvaketas DELL T857K 450 GB 15000 RPM 3.5" SAS
Tootekood: T857K GTIN: 5704174228592
Pakkumised
153,00 € −0,30 € | |||
155,67 € −0,30 € | |||
172,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | T857K |
| Maht | 450GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 153.00 |
| Max. hind | 179.80 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib