Kõvaketas DELL V1TX2 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: V1TX2 GTIN: 5704174212904
Pakkumised
171,95 € | |||
178,47 € | |||
178,89 € | |||
199,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | V1TX2 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 171.95 |
| Max. hind | 199.04 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib