Kõvaketas DELL V5300-RFB 600 GB 15000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: V5300-RFB GTIN: 5704174986843
Pakkumised
67,70 € +14,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | V5300-RFB |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 67.70 |
| Max. hind | 67.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib