Kõvaketas DELL VYYT2 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: VYYT2 GTIN: 5704174232162
Pakkumised
183,30 € −0,40 € | |||
190,25 € −0,41 € | |||
212,02 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VYYT2 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 183.30 |
| Max. hind | 213.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib