Kõvaketas DELL XTH17 900 GB 15000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: XTH17 GTIN: 5706998580993
Pakkumised
757,60 € | |||
770,70 € | |||
792,69 € −14,41 € | |||
792,71 € −14,41 € | |||
930,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | XTH17 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 757.60 |
| Max. hind | 935.10 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib