Kõvaketas DELL XXTRP 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: XXTRP GTIN: 5704174232070
Pakkumised
182,80 € | |||
189,74 € | |||
200,81 € | |||
211,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | XXTRP |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 182.80 |
| Max. hind | 219.30 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib