Kõvaketas DELL YJ2KH 300 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: YJ2KH GTIN: 5711783375302
Pakkumised
126,80 € −0,70 € | |||
129,60 € | |||
145,85 € | |||
148,34 € | |||
155,97 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | YJ2KH |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 126.80 |
| Max. hind | 155.97 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib