Kõvaketas DELL YKT0W 900 GB 15000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: YKT0W GTIN: 5704174278900
Pakkumised
765,53 € | |||
883,00 € | |||
895,26 € | |||
939,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | YKT0W |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 765.53 |
| Max. hind | 939.99 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib