Kõvaketas IBM 900Gb 10K 6Gb SAS 2.5" HDD
Tootekood: 81Y9915 GTIN: 5711045469084
Pakkumised
349,37 € | |||
359,00 € | |||
369,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81Y9915 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 321.70 |
| Max. hind | 369.28 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib