Kõvaketas IBM Harddrive 900GB 2,5" SAS 10K
Tootekood: 00W1239 GTIN: 5711783370178
Pakkumised
333,20 € | |||
342,74 € | |||
358,92 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00W1239 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 331.00 |
| Max. hind | 358.92 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib