Kõvaketas Lenovo 300Gb 10K 6Gpbs 2.5" SAS G2
Tootekood: 41Y8376 GTIN: 5715063393307
Pakkumised
171,21 € | |||
172,80 € | |||
179,34 € | |||
200,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 41Y8376 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 171.21 |
| Max. hind | 200.27 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib