Kõvaketas Lenovo 300GB 10K SAS 2.5" 10000 RPM 2.5"
Tootekood: 00WG686 GTIN: 5711783197447
Pakkumised
213,30 € | |||
221,46 € | |||
232,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00WG686 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 213.30 |
| Max. hind | 242.40 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib