Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Pro/Carbon Black/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Pro/Carbon Black/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV15250_RPLU_001_P GTIN: 3707815239874
Pakkumised
579,50 € | |||
703,10 € | |||
751,90 € | |||
582,10 € | |||
584,05 € | |||
586,98 € | |||
594,07 € | |||
632,02 € | |||
641,00 € +1,00 € | |||
692,70 € | |||
720,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15250_RPLU_001_P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 563.00 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-12 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib