Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Home/Carbon Black/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i5-1334U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/W11 Home/Carbon Black/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV15250_RPLU_001_P_HOM GTIN: 3707815239867
Pakkumised
651,16 € | |||
665,40 € | |||
666,14 € | |||
696,72 € | |||
745,00 € | |||
645,00 € | |||
669,12 € | |||
678,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15250_RPLU_001_P_HOM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 645.00 |
| Max. hind | 745.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-12 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib