Sülearvuti DELL Pro 14" Plus
Tootekood: BTO211_PB14250_EMEA_EST GTIN: 2000001399484
Pakkumised
1375,00 € | |||
1320,76 € | |||
1326,34 € | |||
1348,30 € | |||
1425,80 € | |||
1290,94 € | |||
1313,49 € −131,50 € | |||
1346,50 € −13,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO211_PB14250_EMEA_EST |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1290.94 |
| Max. hind | 1425.80 |
| Toode lisatud | 2025-12-14 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib