Sülearvuti Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S75100X i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam1080p 63WHrs W11Pro Gentle Grey 3Y OnSite
Sülearvuti Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S75100X i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam1080p 63WHrs W11Pro Gentle Grey 3Y OnSite
Tootekood: B1503CVA-S75100X GTIN: 4711636180498
Pakkumised
826,60 € +14,30 € | |||
713,50 € +0,10 € | |||
750,57 € +1,61 € | |||
764,46 € −0,61 € | |||
798,64 € −0,74 € | |||
799,20 € −0,90 € | |||
809,00 € | |||
809,00 € | |||
814,90 € −0,90 € | |||
821,62 € −0,80 € | |||
823,79 € | |||
845,12 € +2,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B1503CVA-S75100X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 713.50 |
| Max. hind | 869.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-15 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib