Sülearvuti Asus Vivobook 16 16" portable (D1607KA-MB199W), Windows 11
Tootekood: D1607KA-MB199W GTIN: 2220010261040
Eripakkumised
Pakkumised
734,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D1607KA-MB199W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 704.40 |
| Max. hind | 879.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-15 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib