Mälu Klevv SO-DIMM 16GB 3200 CL22 SO-DIMM
Tootekood: KD4AGSA80-32N220A GTIN: 4895194966531
Pakkumised
159,46 € −0,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KD4AGSA80-32N220A |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 159.46 |
| Max. hind | 159.46 |
| Toode lisatud | 2025-12-18 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib