Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 Gen 8, 14", WUXGA, Ryzen 7, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - Sülearvuti
Tootekood: 82XX00EQLT GTIN: 199272770817
Pakkumised
702,46 € | |||
721,68 € | |||
753,00 € | |||
759,50 € | |||
599,99 € | |||
686,60 € | |||
702,96 € | |||
709,00 € | |||
709,00 € | |||
730,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82XX00EQLT |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| Min. hind | 599.99 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-18 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib