Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 5 14ARP10, 14", WUXGA, OLED, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - Sülearvuti
Tootekood: 83HT001WNT GTIN: 199272770954
Pakkumised
657,76 € | |||
661,70 € | |||
663,00 € | |||
676,11 € | |||
835,40 € | |||
644,00 € | |||
659,99 € | |||
660,00 € | |||
669,90 €* | |||
669,90 € | |||
669,90 €* | |||
671,39 € | |||
724,20 € −2,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83HT001WNT |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 644.00 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-18 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib