Kõvaketas HP MM0500FAMYT 500 GB 7200 RPM 2.5" SAS
Tootekood: MM0500FAMYT GTIN: 5704174552383
Eripakkumised
Pakkumised
377,33 € | |||
381,50 € −0,55 € | |||
390,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MM0500FAMYT |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 348.90 |
| Max. hind | 390.14 |
| Toode lisatud | 2025-12-18 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib