Kõvaketas Lenovo 00FN460 sisemine kõvaketas 300 GB 15000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 00FN460 GTIN: 4058154186053
Pakkumised
301,30 € +1,30 € | |||
309,03 € +1,34 € | |||
319,45 € −34,69 € | |||
338,30 € +0,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00FN460 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 301.30 |
| Max. hind | 338.30 |
| Toode lisatud | 2025-12-18 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib