Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i3-100U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/Ubuntu/Carbon Black/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15250/ i3-100U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/FgrPr/WLAN + BT/ US Kb/Ubuntu/Carbon Black/3yrs Prosupport
Tootekood: PV15250_RPLU_004_P_UBU GTIN: 3707815239973
Eripakkumised
Pakkumised
482,37 € | |||
493,47 € | |||
495,90 € | |||
522,15 € | |||
478,50 € | |||
501,41 € | |||
505,40 € | |||
532,95 € −28,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15250_RPLU_004_P_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 478.50 |
| Max. hind | 549.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib