Mälu Corsair DDR5 VENGEANCE RGB 32GB 2x16GB 6400 CL36
Tootekood: CMH32GX5M2B6400Z36W GTIN: 840440407041
Pakkumised
595,80 € +4,51 € | |||
583,67 € | |||
599,30 € | |||
636,00 € | |||
645,49 € +1,55 € | |||
655,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B6400Z36W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 583.67 |
| Max. hind | 699.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-24 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib