Sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5-238V/32GB/512GB SSD/16.0" FHD+/FgrPr & SmtCd/W11 Pro/FHD/IR Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5-238V/32GB/512GB SSD/16.0" FHD+/FgrPr & SmtCd/W11 Pro/FHD/IR Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO216_PB16250_EMEA GTIN: 2000001401798
Pakkumised
1597,27 € | |||
1613,90 € | |||
1632,94 € | |||
1644,15 € | |||
1379,75 € +3,00 € | |||
1467,50 € | |||
1573,46 € | |||
1612,70 € | |||
1723,85 € +3,75 € | |||
1831,36 € +366,24 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO216_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1379.75 |
| Max. hind | 1831.36 |
| Toode lisatud | 2026-01-01 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib