Sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5-238V/32GB/512GB SSD/16.0" FHD+/FgrPr & SmtCd/W11 Pro/FHD/IR Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5-238V/32GB/512GB SSD/16.0" FHD+/FgrPr & SmtCd/W11 Pro/FHD/IR Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO216_PB16250_EMEA GTIN: 2000001401798
Pakkumised
1433,40 € | |||
1437,88 € | |||
1470,49 € | |||
1533,00 € +45,99 € | |||
1385,10 € | |||
1418,65 € | |||
1451,80 € | |||
1556,73 € | |||
1562,90 € +1,65 € | |||
1635,11 € | |||
1659,90 € +1,80 € | |||
1708,49 € | |||
1736,01 € | |||
1765,20 € | |||
1793,67 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO216_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1385.10 |
| Max. hind | 1793.67 |
| Toode lisatud | 2026-01-01 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib