Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 G5 Gen 5 i5-1335U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 Pro GRAPHITE BLACK
Tootekood: 21JK0052US GTIN: 196804930404
Pakkumised
870,94 € +0,21 € | |||
871,45 € +0,20 € | |||
876,08 € −0,30 € | |||
928,20 € +0,30 € | |||
939,06 € +0,21 € | |||
942,72 € +0,22 € | |||
953,68 € | |||
967,00 € | |||
1025,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21JK0052US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 870.94 |
| Max. hind | 1025.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib