Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 G2 Gen 2 Ultra 5 225U 512GB SSD, 16GB 16" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro IR BLACK
Tootekood: 21SA002SUS GTIN: 198158752541
Pakkumised
1077,81 € | |||
1099,81 € | |||
1102,61 € | |||
1139,37 € | |||
1182,00 € +47,28 € | |||
1071,90 € | |||
1113,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA002SUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1071.90 |
| Max. hind | 1219.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-02 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib