Mälu Crucial DDR4 8GB 2400MHz CL17
Tootekood: CT8G4DFS824A GTIN: 649528776389
Pakkumised
146,80 € | |||
169,36 € | |||
286,85 € −0,60 € | |||
288,97 € | |||
294,63 € −0,61 € | |||
301,90 €* | |||
301,90 €* | |||
311,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CT8G4DFS824A |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2400MHz (PC4-19200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 17 |
| Min. hind | 146.80 |
| Max. hind | 324.40 |
| Toode lisatud | 2016-04-01 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib