Sülearvuti Lenovo Notebook V15 G5 83GW009BPB W11Pro i5-13420H/8GB/512GB/INT/15.6 FHD/Business Black/3YRS OS
Tootekood: 83GW009BPB GTIN: 199272057246
Pakkumised
783,85 € +0,10 € | |||
785,74 € +2,29 € | |||
820,00 € | |||
835,31 € −0,59 € | |||
837,21 € +2,42 € | |||
837,40 € | |||
846,55 € | |||
848,75 € −0,97 € | |||
852,27 € | |||
859,00 € −30,00 € | |||
861,90 € | |||
864,30 € | |||
889,00 €* | |||
889,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW009BPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 783.85 |
| Max. hind | 939.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib