Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14 WUX Touch AMD R5 5625U 16GB 512GB AMD Radeon WIN11 ENG Backlit Arctic Grey FP
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14 WUX Touch AMD R5 5625U 16GB 512GB AMD Radeon WIN11 ENG Backlit Arctic Grey FP
Tootekood: 82XX00ESLT GTIN: 199272770855
Pakkumised
619,44 € | |||
621,60 € | |||
623,00 € | |||
637,05 € | |||
599,99 € | |||
599,99 € | |||
611,39 € | |||
632,30 €* +5,03 € | |||
632,30 € | |||
632,30 €* +5,03 € | |||
632,30 € | |||
632,42 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82XX00ESLT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 599.99 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib