Sülearvuti Acer NL Aspire Go 15.6" i5-1334U16GB512GBG780W11H W11H
Tootekood: NX.JD9EH.002 GTIN: 4711474420039
Pakkumised
707,30 € | |||
724,64 € | |||
725,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JD9EH.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 684.00 |
| Max. hind | 769.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib