Sülearvuti Lenovo X9 15 G1 U5-228V 15.3" 2.8K 32GB 512GB ARC130V W11P ENG
Tootekood: 21Q6001VMH GTIN: 198156201324
Pakkumised
1994,85 € | |||
1995,07 € | |||
2000,65 € | |||
2042,09 € +9,69 € | |||
1990,58 € | |||
2033,90 € | |||
2039,00 €* | |||
2039,00 € | |||
2084,50 € +3,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21Q6001VMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 1987.60 |
| Max. hind | 2179.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib