Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Gen 13 14 WUXGA ULT7 32GB 512GB Intel Arc 140V WIN11 Pro FP 3Y Warranty
Tootekood: 21NS0101MH GTIN: 199274041618
Pakkumised
2355,21 € | |||
2376,30 € | |||
2417,80 € | |||
2317,18 € | |||
2350,82 € | |||
2370,50 € | |||
2409,00 €* | |||
2409,00 €* | |||
2416,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21NS0101MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Min. hind | 2317.18 |
| Max. hind | 2679.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib