Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 16 G9 21US0073PB W11Pro CORE 5 210H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Gray/3YR OS + 1YR CI + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 16 G9 21US0073PB W11Pro CORE 5 210H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Gray/3YR OS + 1YR CI + CO2 Offset
Tootekood: 21US0073PB GTIN: 199273091713
Pakkumised
1033,30 € −1,19 € | |||
973,70 € −1,00 € | |||
978,76 € | |||
1009,08 € −1,04 € | |||
1014,95 € −2,04 € | |||
1027,85 € +6,77 € | |||
1034,30 € −1,10 € | |||
1047,61 € −1,12 € | |||
1071,00 € −1,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21US0073PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 973.70 |
| Max. hind | 1129.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib